شرکت پندتک

معرفی شرکت پندتک

شرکت کنترل توزین پند، با نام تجاری “پندتک” عضو گروه صنعتی پند می‌باشد. این شرکت با تکیه بر بیش از ۳۰ سال تجربه گروه در صنعت توزین و با هدف تمرکز بر پروژه‌های اتوماسیون توزین تشکیل گردید. اولین ترازوی دیجیتال در ایران،توسط این گروه تولید و به بازار کشور عرضه گردید.تولید انواع باسکول های متحرک و ثابت با کاربردهای صنعتی، تجاری، ورزشی، باسکول های جاده ای و ریلی دیجیتال و انواع توزین های خاص، این گروه صنعتی را در زمره ی بزرگترین مجموعه های صنعتی در صنعت توزین کشور قرارداده است.

 


 

پند پارت

pandpart logoدپارتمان “پندپارت” به عنوان یکی از بخشهای اصلی شرکت پندتک می باشد که با هدف تمرکز بر تجهیزات توزین همانند انواع لودسل (سنسور وزن) ، نمایشگر و سایر قطعات فعالیت دارد.

 


 

پند ترافیک

pandtraffic logoپند ترافیک حوزه اصلی فعالیت خود را بر سیستم های کنترل هوشمند اضافه تناژ در بسترهای ریلی و جاده‌ای قرار داده است و تاکنون خدمات منتوعی را به مشتریان خود از جمله اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای، شرکت‌های باربری، گمرکات، بنادر، پایانه‌های مرزی، راه آهن و … ارائه داده است.

 


 

پند کنترل

pandcontrol logoپند کنترل بنا به نیازهای موجود ، تولیدات متنوع را به صنایع کشور عرضه نموده است از آن جمله : سیستم های توزین مخازن با استفاده از انواع لودسلهای اروپایی و انواع اندیکاتورهای توزین ، انواع بشکه پرکن ، پرکن مایعات ، کسیه پرکن ، ترازوهای آزمایشگاهی و صنعتی ، باسکولهای سبک مقاوم و دقیق ، نیمه سنگین ، آویز، غلطکی ،دام کش ، سقفی ریلی، جاده ای و…..

 


 

پند پک

pandpack logo

واحد پندپک قصد دارد طی سالهای آینده به عنوان اولین و بزرگترین ارائه دهنده دستگاههای پرکن و بسته بندی نیمه اتوماتیک ، سورتینگ و خطوط تولید تمام اتوماتیک در سطح ایران شناخته شود و سطح وسیعی از بازار این محصولات را در کارخانجات بزرگ صنایع غذایی و پتروشیمی ها و هچنین کارخانجات خوراک دام و طیور و آبزیان به دست آورد .

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت پند می باشد
کانال تلگرام ما