کنترل وزنی چک وییر

دستگاه های تست وزنی (Checkweigher)، محصول را در حین عبور از خط وزن کرده و اگر وزن محصول در بازه صحیح تعریف شده نباشد، آن را بطور خودکار از خط تولید خارج می کند.
دستگاه می تواند وزن محصول را با هر نوع بسته بندی (جعبه مقوایی، ظرف پلاستیکی، بطری شیشه ای) در هر قسمتی از خط تولید ، با دقت تا میزان یک میلی گرم و تا سرعت تولید ۵۰۰ محصول در دقیقه اندازه گیری کرده و پس از ذخیره وزن محصول در پایگاه داده، آن را از خط خارج یا به سمت خط دیگری هدایت کند.
نسل جدید تکنولوژی توزین مبتنی بر نیروی الکترومغتاطیسی(EMFR) به همراه مکانیزم های پیشرفته حذف لرزش (AVC) که در دستگاه های پیشنهادی بکار رفته تحولی بزرگ در سرعت،دقت و قابلیت اطمینان سیستم های توزین در حال حرکت بوجود آورده است.
وجود طیف وسیعی از روش های جداسازی محصول با وزن نادرست،باعث انعطاف پذیری قابل توجه این دستگاه ها در یکپارچگی با طرح های مختلف خطوط تولید کارخانجات شده است.
دستگاه ها با رابط کاربری لمسی رنگی و نرم افزار تحت ویندوز امکان استخراج انواع گزارش های جامع تولید را درقالب PDF به  راحتی فراهم می کنند. باوجود ماژول های پیشرفته ارتباطی، یکپارچگی کامل دستگاه با سایر تجهیزات خط تولید امکان پذیر است. همچنین با اتصال دستگاه به کامپیوتر و شبکه ارتباطی موجود در کارخانه، شرایط برای نظارت آنلاین فرآیند تولید، ذخیره سازی اطلاعات،تحلیل های کمی و گزارش گیری از وضعیت عملکر خط تولید مهیا خواهد بود. تمامی اجزاء سیستم مانند درایوها، ریجکتورها، چراغ های هشدار توسط کنترل کننده بلادرنگ فرمان می پذیرند که تضمین کننده جریان صحیح کار و واکنش بلافاصله به دستورات اضطراری سیستم است.
سیستم های تست وزنی (Checkweigher) ، این امکان را دارند که  پس ازقرائت وزن محصول، اطلاعات آن را به دستگاه بارکدپرینتر ارسال کرده و به ازای هربارکد، اطلاعات وزن محصول نیز نظیربه نظیر در پایگاه داده ذخیره شود.

دانلود گواهی نمایندگی

 

سری EC

EC-E_AirNossle

سری HC-A

HC-A_MD

سری HC-M

HC-M-MDi_up

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت پند می باشد
کانال تلگرام ما