شرکای خارجی

FlintecLogo-300x110

شرکت Flintec آلمان

یکی از بزگترین توبیدکنندگان لودسل و کرنش سنج الکترونیک می باشد . این شرکت برای مشتریان خود خواهان دقت ، کیفیت و خدمات مطلوب می باشد و همچنین طیف گسترده ای از راه حل ها ی اندازه گیری را برای مشتریان خود ارائه می دهد. شرکت Flintec دارای ۱۰۰۰ کارمند آموزش دیده ، ماهر و متعهد بوده و…


RicelakeLogo

شرکت RICELAKE

 


WipotecLogo

شرکت WIPOTEC OCS

 


tamtron-logo

شرکت تمترون

شرکت تمترون یکی از پنج شرکت برتر دنیا در زمینه توزین خصوصا توزین ریل در جهان می باشد. این شرکت با توجه به سابقه بسیار طولانی در خصوص تولید سیستمهای توزین ریلی و نصب بیش از ۴۰۰ دستگاه سیستم توزین مختلف در سراسر دنیا در شرایط آب و هوایی بسیار خشن مانند روسیه توانسته پاسخگوی نیازهای اساسی بخشهای مختلف صنعت در زمینه توزین محموله های جامد و مایع باشد.


DiniArgeoLogo-300x110

شرکت Dini Argeo ایتالیا

شرکت Dini Argeo ایتالیا یک شرکت فنی‌ در زمینه سیستم های توزین می باشد . این شرکت با دانش فنی مکانیک ، الکترونیک و سیستم های اطلاعاتی خاص خود ، راه حل هایی برای استفاده صنعتی از سیستم های توزین متحرک همراه با توزین های تجاری ارائه می دهد که شامل طیف وسیعی از قطعات ، راه حل های الکترونیکی و نرم افزار می باشد.


LumasLogo

شرکت LAMAUS

 


ScaimeLogo-300x110

شرکت Scaime فرانسه

شرکت Scaime بخاطر دانش فنی و همچنین محصولات با کیفیت خود بعنوان یک رهبر و پیشرو در زمینه لودسل و تجهیزات اندازه گیری صنعتی شناخته شده است. شرکت Scaime بعنوان یک شریک و مکمل مهم برای بسیاری از صنایع از قبیل وزن ، موادشیمیایی ، مواد غذایی ، متالوژی ، هوافضا ، پزشکی ، بسته بندی و غیره می باشد .


MasterKLogo-300x110

شرکت Master-k فرانسه

شرکت Master-k طراح و تولید کننده سیستم های توزین و تجهیزات آن با دقت و عملکرد فوق العاده عالی و بی نظیر می باشد . تخصص این شرکت در دو حوزه سیستم های دقیق اندازه گیری و میکرو پروسسور و همچنین باسکول های جاده ای است لذا محصولات کنترل ساخت این شرکت با وجود تجربه فوق العاده پرسنل مهندسی آن در نصب و راه …


AscellLogo-300x110

شرکت Ascell اسپانیا

در زمینه تولید لودسل و تجهیزات توزین می باشد .حضور محصولات این شرکت در ۵ قاره جهان نشان دهنده استفاده این شرکت از تکنولوژی های مدرن ، با کیفیت و ارائه خدمات خوب این شرکت است. مجموعه طراحی و تولید این شرکت در شهر بارسلونای اسپانیا واقع است.


RadwagLogo-300x110

شرکت Radwag لهستان

شرکت Radwag لهستان درزمینه تولید انواع سیستم های توزین صنعتی فعالیت دارد. Radwag در سال های اخیر با تمرکز ویژه بر توزین دقیق آزمایشگاهی و دارویی، رشد قابل توجهی درزمینه طراحی و تولید چک ویرهای با سرعت و دقت بسیار بالا داشته است.


KeliLogo-300x110

شرکت Keli چین

شرکت Keli به عنوان بزرگترین تولید کننده لودسل در جهان ، در این زمینه و تولید بعضی از سیستم های توزین در جهان شناخته شده است . این شرکت که در شهر ningbo چین واقع است . بیش از ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ لودسل و بیش از ۵۰۰ نوع سیستم توزین در سال تولید می کند نشان از ظرفیت های بالای مهندسی ، خط تولید فوق حرفه ای ، …


supmeter

شرکت supmeter

شرکت SUPMETER، در سال ۲۰۰۴ تاسیس شد، این شرکت به عنوان یک ازاعضای انجمن ابزار توزین چین(CWIA) می باشد که پیشتاز در زمینه فناوری پیشرفته در طراحی و ساخت کنترل کننده وزن ، کنترل کننده اندازه گیری نیرو، کنترل کننده ضد انفجار و نرم افزار سیستم مربوطه می باشد. این شرکت در طی ۸ سال گذشته، در حال سفارشی کردن محصولات برای رضایت بیشتر مشتری و ایجاد ارتباط بیشتر با مشتریان بوده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت پند می باشد
کانال تلگرام ما