شرکای داخلی

گروه صنعتی پند

این گروه متشکل از ۶ شرکت مستقل بوده که در زمینه الکترونیک و اتوماسیون بویژه در صنعت توزین با تکیه بر تجربه و دانش فنی و قدرت خلاقیت اختصاصی متخصصین خود و با همکاری شرکت های معتبر اروپائی توانسته است ضمن جلب رضایت مشتریان و مخاطبان خود شرایطی را فراهم آورده که توسط موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی کشور در سال ۸۲ به عنوان واحد نمونه و تولید کننده با کیفیت برتر کشور انتخاب و معرفی گردد. وجود بیش از ۱۰۰ نماینده خدماتی در سطح کشور حاکی از ارج نهادن وحمایت مدیریت گروه بر اصل “حمایت از مصرف کننده” می باشد.


pand logoشرکت صنایع پند در سال ۱۳۶۹ و با هدف تولید ترازوی الکترونیکی برای مصارف عام فروشگاهی در سطح کشور شروع به فعالیت نمود. در سال ۱۳۷۰ اولین نسل ترازوی الکترونیکی ایرانی با ظرفیت ۳۰ کیلوگرم و دقت و حساسیت ۱۰ گرم با لحاظ نمودن تمام خصوصیات مورد نیاز جامعه، توسط شرکت پند طراحی و تولید شد و مورد تایید موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی کشور قرار گرفت و هم اکنون افتخار شرکت صنایع پند این است که سیستمهای تولیدی این شرکت در بسیاری از مراکز تجاری صنعتی و خدماتی به طور گسترده‌ ای در اقصی نقاط کشور مشغول بهره برداری عملیاتی می باشد .

ارجاع به وب سایت

websitelogo


pandtec logo

هدف این شرکت بهینه سازی روش های اندازه گیری و جایگزین کردن روشهای قدیمی با روش توزین دیجیتال است و تخصص پرسنل این مجموعه در ارائه راه حل های ویژه صنایع می باشد . از جمله صنایع مرتبط با فعالیت های این مجموعه می توان به صنایع شیمیایی ، ساختمانی ، سیمان ، تولید فلزات آهنی و غیر آهنی ، کاشی و سرامیک ، خوراک دام ، صنایع غذایی ، صنایع دارویی ، تجهیزات بسته بندی ، حمل و نقل و ترافیک جاده ای واتوماسیون و ارائه انواع قطعات واسط سیستم های توزین اشاره نمود.

ارجاع به وب سایت

websitelogo


pand caspian logo

شرکت پند کاسپین با هدف تمرکز مجموعه ای مستقل بر سیستم های توزین جاده ای آغاز به فعالیت نمود . این مجموعه با تولید بیش از ۶۰۰۰ باسکول جاده ای در ایران و صادرات باسکول های خود به کشورهای همسایه و آفریقا به عنوان یکی از معتبرترین و با کیفیت ترین تولید کننده ایرانی در زمینه باسکولهای جاده ای شاخته شده است.

ارجاع به وب سایت

websitelogo


pandservice logo

سازمان خدمات پس ازفروش پند (پند سرویس) همزمان با تاسیس شرکت صنایع پند درسال ۱۳۶۹ آغاز به کار نمود. هم اکنون با استفاده از تخصص و تجربه کادر فنی خود،یکی از سازمان یافته ترین و ورزیده ترین شرکتهای خدماتی در صنعت الکترونیک کشور می باشد.

ارجاع به وب سایت

websitelogo


InDara2شرکت ماشین های فروشگاهی دارا الکترونیک وابسته به گروه صنعتی پند با ماموریت طراحی و تولید ماشین های فروشگاهی، تدوین نرم افزارهای کاربردی برای اصناف مختلف، تهیه و ارائه تجهیزات جانبی این سیستم ها و همچنین تامین ملزومات مصرفی آنان فعالیت خود را آغاز نمود .


شرکت پارس میزان آزما (شرکت تست کالیبراسیون)

شرکت پارس میزان آزما در اردیبهشت ۱۳۹۰ بعنوان آزمایشگاه همکار اداره استاندارد با هدف تست و آزمون و کالیبراسیون دستگاههای توزین شروع به فعالیت نمود و در حال حاضر آزمون های مختلفی در حوزه توزین انجام میدهد و بعنوان یکی از معتبرترین شرکتهای آزمایشگاهی مشغول به فعالیت می باشد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت پند می باشد
کانال تلگرام ما