درباره ما

همانطور که می دانیم کشور ایران در زمینه اتوماسیون توزین خصوصا در زمینه های توزین ریل و نوارنقاله و .. راهی بسیار طولانی در پیش خواهد داشت لذا پند کنترل در نظر داد بعنوان چراغی در جهت روشن کردن این راه طولانی نقش موثری داشته باشد.لذا با توکل بر خداوند متعال و تکیه بر پرسنل زحمت کش ودلسوز خود بتواند گره کوچکی از مسائل این کشور را بگشاید.

.

.

معرفی شرکت پندتک

شرکت کنترل توزین پند، با نام تجاری “پندتک” عضو گروه صنعتی پند می‌باشد. این شرکت با تکیه بر بیش از ۳۰ سال تجربه گروه در صنعت توزین و با هدف تمرکز بر پروژه‌های اتوماسیون توزین تشکیل گردید. اولین ترازوی دیجیتال در ایران،توسط این گروه تولید و به بازار کشور عرضه گردید.تولید انواع باسکول های متحرک و ثابت با کاربردهای صنعتی، تجاری، ورزشی، باسکول های جاده ای و ریلی دیجیتال و انواع توزین های خاص، این گروه صنعتی را در زمره ی بزرگترین مجموعه های صنعتی در صنعت توزین کشور قرارداده است.

.

.

پند پارت

pandpart logoدپارتمان “پندپارت” به عنوان یکی از بخشهای اصلی شرکت پندتک می باشد که با هدف تمرکز بر تجهیزات توزین همانند انواع لودسل (سنسور وزن) ، نمایشگر و سایر قطعات فعالیت دارد.

.

.

پند ترافیک

pandtraffic logoپند ترافیک حوزه اصلی فعالیت خود را بر سیستم های کنترل هوشمند اضافه تناژ در بسترهای ریلی و جاده‌ای قرار داده است و تاکنون خدمات منتوعی را به مشتریان خود از جمله اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای، شرکت‌های باربری، گمرکات، بنادر، پایانه‌های مرزی، راه آهن و … ارائه داده است.

.

.

پند کنترل

pandcontrol logoپند کنترل بنا به نیازهای موجود ، تولیدات متنوع را به صنایع کشور عرضه نموده است از آن جمله : سیستم های توزین مخازن با استفاده از انواع لودسلهای اروپایی و انواع اندیکاتورهای توزین ، انواع بشکه پرکن ، پرکن مایعات ، کسیه پرکن ، ترازوهای آزمایشگاهی و صنعتی ، باسکولهای سبک مقاوم و دقیق ، نیمه سنگین ، آویز، غلطکی ،دام کش ، سقفی ریلی، جاده ای و…..

.

.

پند پک

pandpack logo

واحد پندپک قصد دارد طی سالهای آینده به عنوان اولین و بزرگترین ارائه دهنده دستگاههای پرکن و بسته بندی نیمه اتوماتیک ، سورتینگ و خطوط تولید تمام اتوماتیک در سطح ایران شناخته شود و سطح وسیعی از بازار این محصولات را در کارخانجات بزرگ صنایع غذایی و پتروشیمی ها و هچنین کارخانجات خوراک دام و طیور و آبزیان به دست آورد .

.

.

گروه صنعتی پند

این گروه متشکل از ۶ شرکت مستقل بوده که در زمینه الکترونیک و اتوماسیون بویژه در صنعت توزین با تکیه بر تجربه و دانش فنی و قدرت خلاقیت اختصاصی متخصصین خود و با همکاری شرکت های معتبر اروپائی توانسته است ضمن جلب رضایت مشتریان و مخاطبان خود شرایطی را فراهم آورده که توسط موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی کشور در سال ۸۲ به عنوان واحد نمونه و تولید کننده با کیفیت برتر کشور انتخاب و معرفی گردد. وجود بیش از ۱۰۰ نماینده خدماتی در سطح کشور حاکی از ارج نهادن وحمایت مدیریت گروه بر اصل “حمایت از مصرف کننده” می باشد.

.

.

شرکت صنایع پند

pand logoشرکت صنایع پند در سال ۱۳۶۹ و با هدف تولید ترازوی الکترونیکی برای مصارف عام فروشگاهی در سطح کشور شروع به فعالیت نمود. در سال ۱۳۷۰ اولین نسل ترازوی الکترونیکی ایرانی با ظرفیت ۳۰ کیلوگرم و دقت و حساسیت ۱۰ گرم با لحاظ نمودن تمام خصوصیات مورد نیاز جامعه، توسط شرکت پند طراحی و تولید شد و مورد تایید موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی کشور قرار گرفت و هم اکنون افتخار شرکت صنایع پند این است که سیستمهای تولیدی این شرکت در بسیاری از مراکز تجاری صنعتی و خدماتی به طور گسترده‌ ای در اقصی نقاط کشور مشغول بهره برداری عملیاتی می باشد .

.

.

پند تک

pandtec logoهدف این شرکت بهینه سازی روش های اندازه گیری و جایگزین کردن روشهای قدیمی با روش توزین دیجیتال است و تخصص پرسنل این مجموعه در ارائه راه حل های ویژه صنایع می باشد . از جمله صنایع مرتبط با فعالیت های این مجموعه می توان به صنایع شیمیایی ، ساختمانی ، سیمان ، تولید فلزات آهنی و غیر آهنی ، کاشی و سرامیک ، خوراک دام ، صنایع غذایی ، صنایع دارویی ، تجهیزات بسته بندی ، حمل و نقل و ترافیک جاده ای واتوماسیون و ارائه انواع قطعات واسط سیستم های توزین اشاره نمود.

.

.

پند کاسپین

pand caspian logo

شرکت پند کاسپین با هدف تمرکز مجموعه ای مستقل بر سیستم های توزین جاده ای آغاز به فعالیت نمود . این مجموعه با تولید بیش از ۶۰۰۰ باسکول جاده ای در ایران و صادرات باسکول های خود به کشورهای همسایه و آفریقا به عنوان یکی از معتبرترین و با کیفیت ترین تولید کننده ایرانی در زمینه باسکولهای جاده ای شاخته شده است.

.

.

پند سرویس

pandservice logo

سازمان خدمات پس ازفروش پند (پند سرویس) همزمان با تاسیس شرکت صنایع پند درسال ۱۳۶۹ آغاز به کار نمود. هم اکنون با استفاده از تخصص و تجربه کادر فنی خود،یکی از سازمان یافته ترین و ورزیده ترین شرکتهای خدماتی در صنعت الکترونیک کشور می باشد.

.

.

دارا الکتریک

dara logo

شرکت ماشین های فروشگاهی دارا الکترونیک وابسته به گروه صنعتی پند با ماموریت طراحی و تولید ماشین های فروشگاهی، تدوین نرم افزارهای کاربردی برای اصناف مختلف، تهیه و ارائه تجهیزات جانبی این سیستم ها و همچنین تامین ملزومات مصرفی آنان فعالیت خود را آغاز نمود .

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت پند می باشد
کانال تلگرام ما