« سؤالات متداول »

در صورت پیدا نکردن سوال خود با تیم پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

یک باسکول فقط می تواند محصولاتی که در حال حرکت نیستند را وزن کند. دستگاه های توزین استاتیک نمی توانند هیچ توزین در حال حرکتی بر روی لودسل داشته باشند، زیرا تثبیت وزن در آنها ممکن است چندین ثانیه طول بکشد.

دستگاه چک ویر آنلاین می تواند محصولات را در حین حرکت وزن کند و محصولی را که از وزن مجاز است از خط تولید خارج کند. توزین داینامیک در این دستگاه ها می بایست در خطوط سرعت بالا در کسری از ثانیه صورت پذیرد. پارامترهایی مانند محتویات محصول، سیستم انتقال و طراحی دستگاه در نمایش دقیق وزن محصول بسیار مهم هستند زیرا براحتی می توانند بر روی وزن تأثیر بگذارند. با این وجود، فناوری چک ویر در سال ها گذشته به طور قابل توجهی بهبود یافته است به طوری که در حال حاضر وزن در حرکت به همان اندازه توزین ایستا دقیق است

دستگاه های بازرسی وزن برای اطمینان از سازگاری، سلامت و درستی محصول ایده آل هستند. این دستگاه ها این کار را بر اساس وزن کردن تمام محصولات انجام می دهند. به عبارت دیگر، توسط این دستگاه ها 100٪ نمونه برداری از محصولات صورت می پذیرد. چک ویرها می توانند در خصوص کم بودن وزن محصول هشدار داده و همچنین می توانند واحد تولید را از پر شدن بیش از حد محصولات مطلع سازند. بسته بندی و پرکنی بیش از حد کالا می تواند سبب تحمیل شدن هزینه های اضافی به واحدهای تولیدی گردد.

بازگشت سرمایه دستگاه چک ویر معمولاً کمتر از 12 ماه و حتی در بسیاری از صنایع خیلی کمتر از این مدت است. شرکت های صنایع مختلف مانند غذایی، شیمیایی و دارویی می توانند سالانه هزاران و یا حتی میلیون ها محصول را بسته بندی کنند. این که بتوانید وزن بیش از حد مجاز را حتی با چند گرم در هر محصول شناسایی کرده و دستگاه بسته بندی و پرکن را تنظیم کنید، می تواند سالانه ده ها هزار دلار برای یک شرکت صرفه جویی نماید.

همینطور، امروزه برای مشتریان بسیار مهم است که دقیقاً همان چیزی را که انتظار دارند دریافت کنند. ارسال چند محصول با وزن کمتر از مقدار مجاز می تواند منجر به نگرش منفی مشتریان شود. این امر در نهایت به اعتبار برند و میزان فروش واحدهای تولیدی آسیب خواهد رساند.

در حین پر کردن یک محصول، امکان بروز ده ها مورد تصادفی وجود دارد مانند کاهش سطح نازل، تغییرات پارامترهای محیطی مانند رطوبت و دما، تغییر سطح ولتاژ کار ماشین آلات بسته بندی، تغییر دانسیته محصول، پرسنل بی توجه و بسیاری موارد دیگر. تمام موارد ذکر شده می توانند موجب بروز مشکل در عملکرد دقیق دستگاه پرکن و بسته بندی شوند و عملاً دستیابی به تمام محصولات با وزن درست را غیرممکن می سازند. وجود دستگاه چک ویر می تواند درستی وزن محصول خروجی را تضمین نماید.

در انتخاب جت پرینتر فاکتورهای زیادی باید در نظر گرفته شود، از جمله جنس محصول، مقدار چاپ، محتوای موردنظر جهت چاپ و … . اگر از انتخاب خود مطمئن نیستید، می توانید با ما تماس بگیرید. تلاش ما ارائه بهترین و منطقی ترین راهکارها است

جوهر مناسب برای چاپ بر روی اکثر محصولات و مواد “پایه حلال” است. محتوای چاپ با این نوع جوهر به راحتی محو نمی شود، ضد آب است و به سرعت خشک می شود.

قبل از تحویل، ما هر دستگاهی را آزمایش کرده، و به بهترین حالت تنظیم کرده ایم. همینطور روش کار با دستگاه و روش نگهداری از آن را برای شما آموزش خواهیم داد.